Aktualności i wydarzenia

Z życia stowarzyszenia Dać Szansę w Wadowicach

Efekty pasji projektowania

Przez całą jesień dzieci z niepełnosprawnościami – podopieczni Stowarzyszenia „Dać Szansę” w Wadowicach tworzyli na zajęciach z pedagogami rysunki, obrazy, wyklejanki. Dzieła małych artystów stały się ważnymi elementami projektów przedmiotów użytkowych i gadżetów przygotowanych w ramach projektu „Pasja projektowania”.

Co powstało? Piękne kubki zdobione wizerunkiem lwa lub kwiatami, podkładki pod mysz pełne pływających rybek, zegary z kolorowym pawiem, teczki z kwiatkiem, notesy z biedronką na okładce i barwne kalendarze. Wszystkie przedmioty zostały zaprojektowane z pomocą dzieci niepełnosprawnych - dla Małopolan.

Mali projektanci znakomicie bawili się podczas procesu tworzenia! Pedagodzy pomagali uzdolnionym dzieciom znaleźć ulubione techniki twórcze, wzmacniali ich poczucie wartości i pomagali im rozwinąć kreatywność. Postało wiele pięknych prac plastycznych, które możecie Państwo zobaczyć z galerii poniżej. Dzięki realizacji projektu udało się dowartościować 20 dzieci z niepełnosprawnościami i rozwinąć ich kompetencje.

Projekty gadżetów:
Pasja projektowania kalendarz.pdf
Pasja projektowania kubki.pdf
Pasja projektowania notes.pdf
Pasja projektowania podkładka mysz.pdf
Pasja projektowania teczka.pdf
Pasja projektowania zegar.pdfKup cegiełkę i wesprzyj budowę Centrum 
Edukacyjno – Rehabilitacyjno – Terapeutycznego