Aktualności i wydarzenia

Z życia stowarzyszenia Dać Szansę w Wadowicach

I ETAP BUDOWY CERT ZAKOŃCZONY

W dniu 13 grudnia nastąpiło uroczyste przekazanie budowy na ręce Prezesa Stowarzyszenia – Pani Bogumiły Jończyk. W towarzystwie kierownika budowy Gabriela Fryca, przedstawiciela firmy budowlanej, a także Inspektora Nadzoru budowlanego Zbigniewa Talagi, przedstawiciele Zarządu otrzymali klucze do nowo powstałego budynku.





Prezes Stowarzyszenia Pani Bogumiła Jończyk oraz Członek Zarządu Jarosław Jakubiec obejrzeli wszystkie pomieszczenia znajdujące się wewnątrz budynku oraz przedstawili plany dotyczące dalszych etapów budowy. W etapie tym oddano budynek, w którym mieścić się będzie część sal zajęciowych, Punkt Przedszkolny, Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

W drugim etapie odbędzie się budowa kolejnej części CERT, w której znajdą się m.in. sale Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz mieszkania interwencyjne.

W dalszym ciągu apelujemy o pomoc do ludzi dobrej woli - to dzięki Wam budynek stoi już na ul. Kochanowskiego. Czeka nas jeszcze wiele prac wykończeniowych, a także rozpoczęcie drugiego etapu budowy - równie wymagającego, co pierwszy. Mamy jednak nadzieję, że już za dwa lata budynek będzie gotowy w całej swej okazałości.

Wszystkich, którzy chętni są pomóc w budowie CERT zachęcamy do wsparcia nas TUTAJ.

Kup cegiełkę i wesprzyj budowę Centrum 
Edukacyjno – Rehabilitacyjno – Terapeutycznego