Aktualności i wydarzenia

Z życia stowarzyszenia Dać Szansę w Wadowicach

II PIKNIK ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Gościliśmy wczoraj na II Pikniku Organizacji Pozarządowych organizowanym przez Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie.
Tegoroczny Piknik odbył się pod hasłem Razem możemy więcej, które aktywnie wpisuje się w działalność naszego Stowarzyszenia. Podczas wydarzenia zarezentowały się najaktywniejsze Stowarzyszenia i grupy organizacji pozarządowych działające w naszym regionie.
Nasze Stowarzyszenie zaprezentowało swoją działalność, a na przygotowanym przez nas stoisku nabyć można było pyszne babeczki, z których sprzedaży całkowity dochód przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów kolejnego etapu budowy CERT. Malowaliśmy również twarze wszystkich dzieci, modelowaliśmy balonowe cuda oraz robiliśmy ogromne bańki mydlane. Wielu atrakcjom nie było końca. Zostaliśmy również wyróżnieni w konkursie na prezentację multimedialną opowiadającą o działalności aktywizującej lokalną społeczność. Dziękujemy serdecznie za Wyróżnienie Specjalne, które spoczęło w naszych rękach.
Kup cegiełkę i wesprzyj budowę Centrum 
Edukacyjno – Rehabilitacyjno – Terapeutycznego