Aktualności i wydarzenia

Z życia stowarzyszenia Dać Szansę w Wadowicach

Licytacja dla Wiktorii

Nasze Stowarzyszenie przyłączyło się do świątecznej licytacji voucherów obejmujących: zaproszenie na weekendowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym hotelu Wierchomla SKISPA Resort z pełnym wyżywieniem, nielimitowany dostęp do stref Wellness oraz Skipass na stokach Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla.


To wszystko za sprawą księdza Mateusza Wójcika, byłego wikariusza Parafii Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w Choczni, który został laureatem nagrody dla Nauczyciela na Medal w konkursie organizowanym przez Gazetę Krakowską. Decyzja, by spieniężyć nagrodę, a zysk przeznaczyć na leczenie chorej Wiktorii wpisuje się w szeroką działalność również naszego Stowarzyszenia, którego misją jest przełamywanie wszelkich barier i pomoc wszystkim potrzebującym. Podjęliśmy się pomocy w organizacji aukcji internetowej, którą przeprowadzamy na profilu facebookowym Stowarzyszenia w dniach 22 grudnia 2017 – 8 stycznia 2018. Każdy może w niej uczestniczyć – im więcej ofert spłynie w komentarzach, tym więcej będziemy w stanie pomóc chorej Wiktorii.

Całkowity dochód ze sprzedaży voucherów przekazany zostanie na dalszą terapię i rehabilitację Wiktorii.

Link do licytacji tutaj.

Autor zdjęć: Adam Koper.

regulamin aukcji.doc

Kup cegiełkę i wesprzyj budowę Centrum 
Edukacyjno – Rehabilitacyjno – Terapeutycznego