Uzależnienia – to nie dla mnie!

Uzależnienia – to nie dla mnie! - Województwo Małopolskie

Tytuł projektu: Uzależnienia – to nie dla mnie!

„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.

Okres realizacji: 1 września 2015 roku do 30 listopada 2015 roku

Wysokość dotacji: 4 249,00 zł

Opis projektu:

Projekt dotyczy przeciwdziałania narkomanii, HIV/AIDS oraz palenia tytoniu wśród dzieci i młodzieży. Głównym celem zadania jest zwiększenie świadomości na temat przeciwdziałania narkomanii, HIV/AIDS oraz szkodliwości palenia tytoniu wśród dzieci i młodzieży zamieszkującej powiaty: wadowicki, oświęcimski, myślenicki i suski w województwie małopolskim w okresie od 1 września do 30 listopada 2015.

Projekt jest skierowany do dzieci pełnosprawnych (uczniów klas I – VI szkół podstawowych, gimnazjalistów) oraz dzieci niepełnosprawnych (uczniów szkół specjalnych); uczestnicy konkursu zostaną podzieleni na 5 kategorii.

W ramach zadania przewidziano organizację regionalnego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży o tematyce przeciwdziałania narkomanii, HIV/AIDS oraz szkodliwości palenia tytoniu . Wyróżnione prace zostaną wykorzystane w projektach kalendarzy na rok 2016, a ich autorzy otrzymają nagrody. Kalendarze zostaną rozpowszechnione przez wolontariuszy na obszarze 4 powiatów województwa małopolskiego. 



Dokumenty do pobrania:
Ogłoszenie o konkursie M ogloszenie.pdf
Regulamin konkursu M regulamin.pdf
Załącznik nr 1 do regulaminu M zalacznik 1.pdf
Protokół z obrad komisji konkursowej KONKURS REGIONALNY.pdf


PEŁNE WYNIKI REGIONALNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Uzależnienia – to nie dla mnie!”


KATEGORIA KLAS I/II

I MIEJSCE:

Porwisz Jagoda (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy)


II MIEJSCE:

Targosz Katarzyna (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach)

Radwan Natalia (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach)


III MIEJSCE:

Frączek Oliwia (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach)

Kopiasz Patrycja (Szkoła Podstawowa im. Pomnik Dzieci Więźniów Oświęcimia w Oświęcimiu-Brzezińce)


WYRÓŻNIENIE:

Łopata Nikola (Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Witanowicach)

Stary Konrad (Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Witanowicach)

Kołodziejczyk Szymon (Zespół Szkół Samorządowych w Rzykach)

Ochał Milena (Szkoła Podstawowa im. Pomnik Dzieci Więźniów Oświęcimia w Oświęcimiu-Brzezińce)

Kubiela Bartosz (Szkoła Podstawowa i Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Grodzisku)

Kościelny Nikola (Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce)

Bartosz Konrad (Zespół Placówek Oświatowych w Borzęcie/ Szkoła Podstawowa Borzęta)

Grzesik Jakub (Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Pcimiu)

Dubel Aleksandra (Szkoła Podstawowa w Woźnikach)

Wenda Paulina (Zespół Szkolno-Przedszkolny we Frydrychowicach)

Smółlka Julia (Zespół Szkolno-Przedszkolny we Frydrychowicach)

Nowak Artur (Zespół Szkolno-Przedszkolny we Frydrychowicach)


KATEGORIA KLAS III/IV

I MIEJSCE:

Zielińska Julia (Zespól Szkół Samorządowych w Roczynach)


II MIEJSCE:

Koźlak Aleksandra (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach)


III MIEJSCE:

Saferna Monika (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie)


WYRÓŻNIENIE:

Kłeczek Aleksandra (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy)

Kaganek Wiktor (Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Pcimiu)

Byrska Maria (Zespół Szkół nr 1 w Choczni)

Ochał Kacper (Szkoła Podstawowa im. Pomnik Dzieci Więźniów Oświęcimia w Oświęcimiu-Brzezińce)

Drabczyk Martyna (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach)

Ostrowska Emilia (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach)

Kruk Nikola (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach)

Wróblewska Martyna (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy)

Tyl Mateusz (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tomicach)

Placek Zofia (Szkoła Podstawowa w Woźnikach)

Kozioł Aleksandra (Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łączanach)


KATEGORIA KLAS V/VI

I MIEJSCE:

Pietruszka Nadia (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego Wadowicach)


II MIEJSCE:

Sikora Mikołaj (Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Świnnej Porębie)

Haja Anna (Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce)


III MIEJSCE:

Miarka Aleksandra (Zespól Szkół Samorządowych w Roczynach)

Marszalik Kinga (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Pcimiu)

Lach Adrian (Szkoła Podstawowa w Stroniu)


WYRÓŻNIENIE:

Borgiasz Gabriela (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ryczowie)

Głowicka Zuzanna (Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 roku w Jordanowie)

Dragosz Daria (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Marusarza w Tokarni)

Serwin Adrian (Zespół Szkół w Izdebniku)

Oremus Patrycja (Zespół Szkół w Izdebniku)

Wójcik Joanna (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tenczynie)

Gawlik Wiktoria (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach)

Miarka Monika (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego Wadowicach)

Hodana Joanna (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Marusarza w Tokarni)

Markuś Jakub (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ryczowie)

Pękala Angelika (Szkoła Podstawowa im. Mariana Kowalskiego w Rzykach)

Rajda Roksana (Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce)

Szymańska Małgorzata (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy)

Kłaput Natalia (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego Wadowicach)

Michalska Nicola (Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Tarnawie Dolnej)

Czapla Wiktoria (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach)

Kasiarz Kacper (Szkoła Podstawowa w Jastrzębi)

Jamrozik Natalia (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Marusarza w Tokarni)

Koźbiał Aleksandra (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach filia w SP w Zawadce)

Kasprzycka Zuzanna (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego Wadowicach)

Wajdzik Weronika (Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Tarnawie Dolnej)

Rzepecka Zuzanna (Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce)

Bliźnik Weronika (Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Witanowicach)

Ryś Vanessa (Szkoła Podstawowa im. Bohaterow Września 1939 roku w Jordanowie)

Miczko Wiktoria (Szkoła Podstawowa w Marcyporębie)


KATEGORIA GIMNAZJUM

I MIEJSCE:

Hrapkowicz Martyna (Zespól Szkół Samorządowych w Sułkowicach-Łęgu)


II MIEJSCE:

Nawrocka Katarzyna (Gimnazjum w Jordanowie)

Pająk Kamila (Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Tomicach)


III MIEJSCE:

Niziołek Mariola (Zespól Szkół im. Karola Szymanowskiego w Osielcu)

Wider Kinga (Zespół Szkół nr 1 w Choczni)

Koloch Martyna (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie)


WYRÓŻNIENIE:

Mikołajek Emilia (Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Tarnawie Dolnej)

Pilarczyk Adrian (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie)

Nowak Szymon (Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Tomicach)

Pruchnicka Maria (Zespól Szkół Samorządowych w Roczynach)

Janik Julia (Gimnazjum nr 2 w Wadowicach)

Ćwiertnia Adrianna (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach)

Wójciga Paulina (Zespól Szkół im. Karola Szymanowskiego w Osielcu)

Bogacz Paulina (Zespól Szkół im. Karola Szymanowskiego w Osielcu)

Sroka Joanna (Gimnazjum Gminne Nr 2 im Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu)

Śmiłek Dorota (Zespół Szkół w Izdebniku)

Wójcik Natalia (Gimnazjum nr 2 w Wadowicach)

Borak Magdalena (Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie)

Nowacka Kinga (ANNA KOWAL PRACOWNIA TWÓRCZA BĘ202)


KATEGORIA SZKOŁY SPECJALNE

I MIEJSCE:

Brańka Anna (Zespół Szkół Specjalnych w Wadowicach)


II MIEJSCE:

Sarapata Zuzanna (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Kalwaria Zebrzydowska)


III MIEJSCE:

Rajda Piotr (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Kalwaria Zebrzydowska)


WYRÓŻNIENIE:

Bydłoń Karol (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Kalwaria Zebrzydowska)

Malina Jan (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Kalwaria Zebrzydowska)

Pawłowski Karol (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Kalwaria Zebrzydowska)


PROJEKTY KALENDARZY




Kup cegiełkę i wesprzyj budowę Centrum 
Edukacyjno – Rehabilitacyjno – Terapeutycznego