Tytuł projektu: 20 lat minęło jak piękny sen.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Okres realizacji projektu: od 1 maja 2023 do 31 sierpnia 2023

Opis zadania:

W ramach projektu zostaną zorganizowane 2 równolegle prowadzone wydarzenia kulturalno-artystyczne dedykowane Małopolanom w każdym wieku. Miejscem realizacji imprez będzie Ośrodek Wypoczynkowy „Karpik” w Graboszycach koło Zatora (przestrzeń konferencyjna i rekreacyjna).

Zaprezentowana  zostanie wystawa plastyczna i rękodzieło przygotowane przez osoby z niepełnoprawnościami oraz odbędzie się Festiwal piosenki.

Część imprezy dedykowana dzieciom i młodzieży obejmie animacje, gry i zabawy kulturalne z nagrodami. Dla wszystkich przewidziano poczęstunek obfitujący w lokalne małopolskie przysmaki.

Wydarzenia zostaną utrwalone w postaci fotografii i pamiątkowych tekstów, które posłużą do wydania okolicznościowej publikacji. Wydawnictwo przygotowane w ramach projektu będzie promowało szeroki, integracyjny wymiar kultury oraz twórczość artystyczną osób z niepełnosprawnościami.

Oferta projektowa będzie miała charakter ogólnodostępny, integracyjny i nieodpłatny.

Podsumowanie projektu:

W ramach projektu zrealizowano 2 równolegle prowadzone przedsięwzięcia kulturalno-artystyczne: dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży.

Przygotowano 2 zestawy materiałów informacyjno-promocyjne z zastosowaniem identyfikacji wizualnej Województwa Małopolskiego w wersji elektronicznej.

Wydano 1 okolicznościową publikację dostępną dla odbiorców – Małopolan.

Działania projektowe wzbogaciły ofertę kulturalną Małopolski poprzez realizację 2 równolegle prowadzonych wydarzeń dedykowanych dzieciom i młodzieży oraz dorosłym Małopolanom. Wartością dodaną projektu jest promowanie twórczości artystycznej osób z niepełnosprawnościami.

Wydana w ramach projektu okolicznościowa pamiątkowa publikacja jest i będzie wykorzystywana do promowania twórczości artystycznej osób z niepełnosprawnościami. Publikacja będzie też prezentowana na rożnych eventach, imprezach, stoiskach prowadzonych przez Stowarzyszenie „Dać Szansę” w najbliższych latach.

Projekt dofinansowany został ze środków budżetu Województwa Małopolskiego.

Podziel się:

Wyróżnione

Kategorie

Pomóż nam

Accessibility Toolbar