Rodzinne Mikołajki 2021

Rodzinne Mikołajki 2021 za nami. Podopieczni Stowarzyszenia „Dać Szansę” w Wadowicach spotkali się z Mikołajem 4 grudnia w Wadowickie Centrum Kultury. Mikołaj przyniósł dzieciom słodkie paczki. W programie imprezy znalazł się również mikołajkowy seans kinowy – dzieci obejrzały „Ainbo – strażniczkę Amazonii”. Imprezę zrealizowano przy wparciu finansowym Powiat Wadowicki oraz Wadowice – tu wszystko się zaczęło . Dziękujemy za pomoc wolontariuszom!

Projekt jest dofinansowany przez: Powiat Wadowicki

Posumowanie projektu:

  • W ramach zadania została zorganizowana impreza kulturalna – „Rodzinne Mikołajki 2021” składająca się z dwóch części: rodzinnych atrakcji kulturalnych oraz spotkania ze Świętym Mikołajem rozdającym upominki. Ze względu na trudny czas związany z pandemią COVID- 19, przedsięwzięcie zrealizowano zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi.
  • Zrealizowano 1 imprezę kulturalną.
  • W zadaniu wzięło udział 115 uczestników.
  • Dzięki realizacji zadania, w roku 2021 na terenie Powiatu Wadowice pojawiła się świąteczna oferta imprezowa dla rodzin wychowujących dzieci niepełnosprawne.
  • Proponowane działanie miało charakter jednorazowy (nietrwały), ale Stowarzyszenie stara się co roku podejmować podobne działania aktywizujące kulturalnie osoby niepełnosprawne.

PROJEKT ZAKOŃCZONY

Tagi:

Dać Szansę,Mikołajki,Wadowice

Podziel się:

Wyróżnione

Kategorie

Pomóż nam

Accessibility Toolbar