Rodzinne Mikołajki 2022

Opis zadania:

  • W ramach zadania zostanie zorganizowana impreza kulturalna – „Rodzinne Mikołajki 2022” w Wadowickim Centrum Kultury składająca się z dwóch części: rodzinnego seansu kinowego oraz spotkania ze Świętym Mikołajem rozdającym upominki.
  • Grupa docelowa to niepełnosprawni mieszkańcy Powiatu Wadowickiego wraz z rodzinami. Na imprezę zaprosimy przede wszystkim dzieci i młodzież, ponieważ to oni najbardziej czekają na coroczne spotkanie ze świętym Mikołajem.

Rodzinne Mikołajki 2022 za nami. Podopieczni Stowarzyszenia „Dać Szansę” w Wadowicach spotkali się z Mikołajem        3 grudnia w Wadowickim Centrum Kultury. Mikołaj przyniósł dzieciom słodkie paczki. W programie imprezy znalazł się również mikołajkowy seans kinowy – dzieci obejrzały „Dziwny świat”. Imprezę zrealizowano przy wparciu finansowym Powiat Wadowicki. Dziękujemy za pomoc wolontariuszom!

Projekt jest dofinansowany przez: Powiat Wadowicki

Posumowanie projektu:

  • W ramach zadania została zorganizowana impreza kulturalna – „Rodzinne Mikołajki 2022” składająca się z dwóch części: rodzinnych atrakcji kulturalnych oraz spotkania ze Świętym Mikołajem rozdającym upominki zaleceniami sanitarnymi.
  • Zrealizowano 1 imprezę kulturalną.
  • W zadaniu wzięło udział 95 uczestników.
  • Dzięki realizacji zadania, w roku 2022 na terenie Powiatu Wadowice pojawiła się świąteczna oferta imprezowa dla rodzin wychowujących dzieci niepełnosprawne.
  • Proponowane działanie miało charakter jednorazowy (nietrwały), ale Stowarzyszenie stara się co roku podejmować podobne działania aktywizujące kulturalnie osoby niepełnosprawne.

Projekt jest dofinansowany przez: Powiat Wadowicki

Tagi:

Dać Szansę

Podziel się:

Wyróżnione

Kategorie

Pomóż nam

Accessibility Toolbar