Sportowy Dzień Dziecka 2022

Tytuł projektu: Sportowy Dzień Dziecka 2022

Projekt jest dofinansowany przez: Powiat Wadowicki

Okres realizacji projektu: od 1 maj 2022 do 30 czerwca 2022

Opis zadania:

W ramach zadania zostanie zorganizowana impreza sportowa – „Sportowy Dzień Dziecka 2022” na świeżym powietrzu angażująca osoby z niepełnosprawnościami i ich rodziny do podejmowania aktywności fizycznej w ramach zawodów i konkurencji sportowych oraz zabaw ruchowo-rekreacyjnych.

Dotacja zostanie przeznaczona na: zakup nagród dla dzieci oraz posiłek regeneracyjny dla uczestników imprezy z co najmniej 5 Gmin Powiatu Wadowickiego.

 

Podsumowanie projektu:

Impreza sportowa – „Sportowy Dzień Dziecka 2022” na świeżym powietrzu zaangażowała osoby z niepełnosprawnościami i ich rodziny do podejmowania aktywności fizycznej w ramach zawodów i konkurencji sportowych oraz zabaw ruchowo-rekreacyjnych. Dotacja została przeznaczona na: zakup nagród dla dzieci oraz posiłek regeneracyjny dla uczestników imprezy z 5 Gmin Powiatu Wadowickiego. Impreza została zorganizowana na otwartym terenie zielonym przy Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym KARPIK (ul. Szlachecka, 32-640 Graboszyce).

Osiągnięte rezultaty:

  • 1 zrealizowana impreza sportowa: „Sportowy Dzień Dziecka 2022” .
  • 140 uczestników zadania.
  • Dzięki realizacji zadania, w roku 2022 pojawiła się oferta aktywizującej imprezy dla rodzin wychowujące dzieci niepełnosprawne z terenu Powiatu Wadowice.
  • Proponowane działanie miało charakter jednorazowy (nietrwały), ale Stowarzyszenie stara się co roku podejmować podobne działania aktywizujące sportowo osoby niepełnosprawne.

 

PROJEKT ZAKOŃCZONY

Projekt jest dofinansowany przez Powiat Wadowicki

Tagi:

aktywność,Dać Szansę,dzień dziecka,sport

Podziel się:

Wyróżnione

Kategorie

Pomóż nam

Accessibility Toolbar